Prezentacja produktu

Opis Sun

Krzesła barowe Sun to klasyczna bryła siedziska z lekko zaznaczonym oparciem. Wymiar siedziska pozwala na zachowanie wysokiego komfortu użytkowania. Sun posiada ponad to wszystkie zalety oferowanych przez nas hokerów z siedziskiem wykonanym z plastiku ABS : dostępny jest w 6 ciekawych kolorach, wyposażony jest w atestowany siłownik o wysokim zakresie regulacji wysokości siedziska wynoszącym aż 18 cm, chromowana stalowa podstawa posiada zabezpieczenie przed rysowaniem podłogi. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg innych ciekawych krzeseł barowych.

Parametry techniczne

Materiały : Hokery Sun wykonane są z trwałego plastiku ABS. Oferujemy Państwu 6 kolorów plastiku ABS w wersji matowej lub z połyskiem. Okręgła podstawa oraz podnóżek wykonane zostały zaś z chromowanej stali.

 

Informacje Ogólne : Okrągła podstawa krzesła zabezpieczona jest od spodu gumową uszczelką aby zapobiegać rysowaniu podłogi. Hokery objęte są 2 letnią gwarancją.

 

Wymiary :

wysokość siedziska : 64 - 82 cm

szerokość siedziska : 46 cm

głębokość siedziska : 37 cm

średnica talerza podstawa : 37,5 cm

Tkaniny i kolorystyka

Wysokiej jakości platik ABS dostępny w 6 kolorach, 4 z połyskiem : czarny, czerwony, biały, srebrny oraz 2 matowe : czarny oraz czerwony. Struktura zewnętrzna jest łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu czystości, odporna na zarysowania.


Dostępne wykończenia (tkaniny, kolory)

Grupa Plastik ABS I  zdjęcia i opis tkaniny >>

Plastik ABS I
Biały T11
Plastik ABS I
Srebrny T14
Plastik ABS I
Czarny Mat
Plastik ABS I
Czarny T12
Plastik ABS I
Czerwony Mat
Plastik ABS I
Czerwony T9